Už aj na Slovensku máme podcast o slovenskom lezení a horolezectve! Viacerí ste možno zachytili informácie o projekte Martina Krasňanského, ktorý tento rok uzrel svetlo sveta. Podcast ZA SKALAMI prináša zaujímavé rozhovory s osobnosťami slovenskej lezeckej a horolezeckej scény a má za cieľ priblížiť lezeckej aj širokej verejnosti náš vertikálny svet.

Maťo je náš reprezentant v lezení, do ktorej sa dostal nielen pre veľké množstvo talentu, či prebytku sily, ale postupne svojou disciplínou, pracovitosťou a odhodlaním, ktoré mu môžeme mnohí právom závidieť.
Jeho cesta je vskutku zaujímavá. Plná zážitkov od skaliek východného Slovenska, cez Tatry, Adršpach až po Alpy, kde trávi celé mesiace. A že si to môže dovoliť? No môže, lebo tie isté princípy, ktoré mu fungujú v lezení, zužitkoval aj v podnikaní. Veď koľko mladých podnikateľov sa dostane so svojim príbehom do Forbes, aby inšpiroval iných, alebo mu ako prejav vďaky pomenujú kamaráti panenský kopec podľa jeho firmy Marva peak v Peru? Aj o tomto bude náš rozhovor.
Prajeme vám príjemné počúvanie.