Nerobíme si žarty, naozaj budú a budú parádne! Prvé tohtoročné bouldrové preteky Slovenského pohára dospelých a mládeže kategórie A sa budú konať 1.4. 2023 na Brutálke vo Zvolene. Kto bol minulý rok vie, že sa určite bude jednať o skvelú akciu. Súčasne budú prebiehať aj OPEN preteky pre hobby kategóriu. Podrobnosti nájdete v priložených propozíciách.
Prihlasovanie na preteky Slovenského pohára funguje cez prihlasovací formulár SHS JAMES. Registrácia je otvorená do 29.3. do polnocipo jej zatvorení už nebude možné sa na mieste registrovať, takže sa určite poponáhľajte, aby ste si zabezpečili miesto! Voľná kapacita pre každú zo skupín (9:00 – 10:30 a 11:00 – 12:30) je 30 účastníkov.
Na OPEN hobby preteky sa môžete prihlásiť samostatne pomocou tohto prihlasovacieho formulára, v ktorom nájdete aj ďalšie informácie ohľadom OPEN hobby pretekov. Informovať sa môžete aj priamo u organizátorov či na stránke Facebookovej udalosti. Kapacita je 100 účastníkov.
Prihlásiť sa môžete len na jeden z pretekov, teda buď na preteky Slovenského pohára A kategórie alebo na OPEN hobby preteky.
Veríme, že si každý nájde to svoje, či už máte najvyššie pretekárske ambície alebo si chcete hlavne schuti a veľa zaliezť.

Tešíme sa na Vás!