Už aj na Slovensku máme podcast o slovenskom lezení a horolezectve! Viacerí ste možno zachytili informácie o projekte Martina Krasňanského, ktorý tento rok uzrel svetlo sveta. Podcast ZA SKALAMI prináša zaujímavé rozhovory s osobnosťami slovenskej lezeckej a horolezeckej scény a má za cieľ priblížiť lezeckej aj širokej verejnosti náš vertikálny svet.

Po dohode s Maťom Krasňanským vám budeme na webe SHS JAMES postupne a pravidelne, vždy v stredu, prinášať aktuálne epizódy podcastu ZA SKALAMI. Tou prvou je epizóda s Michalom Sabovčíkom, ktorý je už viac ako dekádu v slovenskej horolezeckej špičke, s výstupmi od Tatier cez Alpy až po Patagóniu a Himaláje. Kto ho pozná vie, že Mišove príbehy a dobrodružstvá sa tradične počúvajú so zatajeným dychom.

Podcast si môžete vypočuť vo viacerých podcastových aplikáciách – Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasty, odkazy na epizódu i na stiahnutie aplikácii nájdete aj pod týmto článkom. Všetky epizódy si môžete vypočuť aj bez stiahnutia aplikácie priamo v prehliadači cez váš počítať či smartfón. Podcast si môžete vypočuť napríklad aj cez platformu Anchor.fm či skpodcasty.sk, odkaz na tieto nájdete takisto aj nižšie.

ZA SKALAMI #01 – Michal Sabovčík

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Anchor.fm

Odkazy na stiahnutie aplikácii:

Spotify – pre počítač aj smartfón

Apple Podcasts – pre iPhone cez App Store

Google podcasts – pre smartfóny s Android cez Obchod Google